zmkZłoty Medal MTP i Złoty Medal - Wybór Konsumentów dla i-sklep.pl

 

Jako pierwszy w Polsce twórca oprogramowania dla sklepów internetowych, i-sklep.pl, zdobył dwa wyróżnienia podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

- Zdobycie Złotego Medalu MTP oraz Złotego Medalu - Wybór Konsumentów to była dla nas duża, ale bardzo przyjemna niespodzianka. Przecież nie co dzień osoby związane z sektorem IT podbijają branżę mody. Widocznie coraz więcej osób prowadząc e-biznes, nie tylko w branży fashion, zwraca uwagę na wygląd i techniczne funkcjonowanie swojego sklepu. A tu najważniejsza jest indywidualność, własny styl, jakość obsługi i odróżnienie się od konkurencji. Żadne schematy powielane w masowych rozwiązaniach nie wchodzą w grę. To tak, jak z dobrym garniturem. Najlepszy jest zawsze szyty na miarę - mówi Paweł Szewczyk, CMO w i-sklep.pl. - Takie wyróżnienia bardzo cieszą i motywują do dalszej pracy - dodaje.

 

Głosujących oraz Jury przekonały takie realizacje, jak: deezee.pl, monashe.pl, czy brylove.pl.

 

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie.

 

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "Złoty Medal - Wybór Konsumentów” oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów. Głosowania prowadzone jest na stronie organizatora oraz na interaktywnych ekranach dotykowych w specjalnie stworzonych przestrzeniach Strefy Mistrzów.

 

Nagrody zostały wręczone 7 marca, podczas gali podsumowująca plebiscyt „Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów”. Gala zgromadziła firmy, których produkty zostały nagrodzone Złotym Medalem, a następnie znalazły uznanie w oczach osób odwiedzających targi oraz internautów. Uroczystość uświetnił występ Natalii Kukulskiej. Patronem medialnym konkursu jest Rzeczpospolita.


internet business

© eBiznesOnline. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.