13 i 14 października w Startberry przy ulicy Grochowskiej odbędzie się kolejny, siódmy już hackathon WAWCODE – „Koduj dla Warszawy”. Uczestnicy podzieleni na drużyny rywalizować będą o wygraną, możliwość pokazania się pracownikom czołowych warszawskich firm IT oraz atrakcyjne nagrody, wśród których będzie dron i gadżety technologiczne z kategorii wearable.

Programiści kodować będą w komfortowych warunkach: do dyspozycji będzie Startberry, nowoczesna, niedawno otwarta wspólna przestrzeń Microsoftu i firmy Senfino, cathering, kawa serwowana przez profesjonalnego baristę. Programistom pozostało tylko rozwijać swoje pomysły!

Nie byłeś jeszcze na WAWCODE ? Czym jest?

WAWCODE – „Koduj dla Warszawy” to bezpłatny 24-godzinny turniej dla programistów, którego celem jest stworzenia aplikacji mobilnych oraz serwisów internetowych, które mogą ułatwić życie mieszkańcom miasta oraz turystom przybywającym do Warszawy. Uczestników wspierali będą mentorzy z warszawskich firm informatycznych. Wydarzenie potrwa 2 dni: w sobotę w godzinach 10:00-22:00 oraz w niedzielę w godzinach 9:00-21:00.

Wydarzenie ma stworzyć kreatywną przestrzeń dla warszawskich programistów i przyczynić się bezpośrednio do powstania wielu aplikacji mobilnych i serwisów internetowych dotyczących miasta Warszawa. Uczestnicy, oprócz poszerzenia swojej wiedzy technicznej przy realizacji projektów pod okiem mentorów wysłuchają krótkich wykładów, które pomogą im pokierować dalej swoim projektem.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 października 2018 roku w Startberry przy ulicy Grochowskiej 306/308 w Warszawie.

Rejestracja na Wydarzenie

 

 

internet business

© eBiznesOnline. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.