bpmn20

• Data najbliższego szkolenia: 24-26 czerwca. 2019
  • Planowane terminy dalszych szkoleń:

Dla osób zainteresowanych tematyką procesów biznesowych, pracujących w branży IT, kadry zarządzającej firmą, pracowników kontrolingu, członków zespołów wdrożeniowych Lean Manufaturing, Six Sigma, Lean Six Sigma i innych narzędzi informatycznych, a także dla analityków biznesowych, systemowych, kierowników projektów i menadżerów koncepcji zarządzania procesami biznesowymi.

Głównym celem spotkania jest przygotowanie uczestników do samodzielnej identyfikacji, budowania i modelowania procesów biznesowych. Dodatkowo kursanci zapoznają się ze specyfiką dokumentowania procesów z wykorzystaniem notacji BPMN 2.0.

• Forma Szkolenia:

Nasze szkolenia nastawione są na maksimum praktyki i minimum teorii. W tracie kursu bazą informacji jest prezentacja multimedialna, opis doświadczeń trenera i ćwiczenia indywidualne. Uczestnicy samodzielnie tworzą i opisują diagramy, które po zakończonym spotkaniu zostają dla nich, a także wspólnie analizują wybrane modele biznesowe. Zajęcia prowadzone są zgodnie ze standardem metodyki procesów BPMN 2.0.

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy posiadają umiejętność samodzielnej identyfikacji, mapowania, modelowania i publikacji modelów biznesowych. Kompetencje te pozwalają na projektowanie nowych procesów biznesowych w celu wdrożenia systemów informatycznych, a także przy doskonaleniu przedsiębiorstwa, szkoleń i komunikacji procesów.

Piotr Biernacki – trener BPMN, który ma na koncie setki przeprowadzonych szkoleń z tego zakresu. Silnie zaangażowany w popularyzaję notacji BPMN zgodnie z polityką iGrafx. Dodatkowo dostarcza narzędzi wspierających metodologię Six Sigma – Minitab i iGrafx,     a także tworzy pogłebione analizy procesów biznesowych dla klientów i partnerów MGX.