Dla pracowników branży IT, a także dla wszystkich tych, którzy chcą posiadać umiejętność samodzielnego wykonywania testów penetracyjnych.

Celem spotkania jest samodzielne przeprowadzenie testu penetracyjnego, a także zapoznanie się z konsekwencjami przeprowadzenia takich ataków. Dodatkowo uczestnicy zapoznają się z szeregiem narzędzi i metodami działania atakujących.

• Forma szkolenia:

Szkolenie opiera się na zapoznaniu uczestników z praktycznymi narzędziami i metodami stosowanymi podczas testów penetracyjnych. Wymagany jest własny laptop.

Po szkoleniu uczestnicy potrafią zidentyfikować słabe punkty we własnych procedurach bezpieczeństwa. Dodatkowo potrafią tworzyć raporty, znają metody działań i narzędzia atakujących, oraz odróżniają OWASP od PCI-DSS. Potrafią także sami przeprowadzić podstawowe działania sprawdzające stan bezpieczeństwa.

• W trakcie szkolenia zapewniamy: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, lunch                     i certyfikat uczestnictwa.

Artur Kalinowski – administrator bezpieczeństwa, pentester i informatyk śledczy. Od wielu lat związany z bezpieczeństwem w IT. Autor książki "Metody Inwigilacji i Elementy Informatyki Śledczej" oraz wielu artykułów o przełamywaniu zabezpieczeń w sieci.