LEAN SIX SIGMA W PROJEKTACH IT – WHITE BELT

leansigma

Dla pracowników działów IT, zwłaszcza dla analityków biznesowych i systemowych, kierowników projektów, konsultantów biznesowych, pracowników ds. standardów                     i procesów, kadry zarządzającej firmą i odpowiedzialnych za wdrożenie koncepcji zarządzania procesami biznesowymi menadżerów.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z metodyką Lean Six Sigma i możliwościami zastosowania jej w branży IT. Dodatkowo trener prezentuje metodykę DMAIC i uczy               w jaki sposób skutecznie używać odpowiednich narzędzi do doskonalenia procesów.

• Forma szkolenia:

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów, których podstawową wiedzą jest wykład             i doświadczenie trenera. Uczestnicy wykonują ćwiczenia, które omawiane są na forum.

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy znają i rozumieją metodologię Six Sigma. Potrafią także rozwiązywać problemy procesowe w sposób systematyczny i uporządkowany. Dodatkowo znają działanie metodyki DMAIC, co ułatwia ich aktywne zaangażowanie             w projekty.

• W trakcie szkolenia zapewniamy: materiały szkoleniowe, notatnik i długopis, przerwę kawową, lunch i certyfikat uczestnictwa.

Ewelina Walszczyńska – specjalistka od doskonalenia procesów. Jest certyfikowanym trenerem Lean Six Sigma. Współpracuje z wieloma firmami na poziomie pomocy                       z wykorzystaniem narzędzi statystycznych, a także jest trenerem i mentorem dla dziesiątek wyszkolonych GB i BB.