BLOCKCHAIN – SMART KONTRAKTY W PRAKTYCE

dla 1 osoby: 2199 PLN + 23% VAT
                        dla 2 osób: 2009 PLN + 23% VAT/os
                         dla 3 osób: 1909 PLN + 23% VAT/os

Cel szkolenia: Poznanie technicznych aspektów budowy rozwiązań wykorzystujących potencjał technologii blockchain.

Czy chcesz?

• Poznać zasadę działania najpopularniejszej programowalnej sieci blockchain – Ethereum.
  • Dowiedzieć się jak wykorzystać technologie rejestrów rozproszonych (DLT, Distributed Ledger Technology) do budowy rozwiązań komercyjnych.

Opracowaliśmy praktyczne ćwiczenia dla Ciebie:

• Stworzysz swój pierwszy inteligentny kontrakt w języku Solidity.
  • Poznasz narzędzia usprawniające proces rozwoju aplikacji zdecentralizowanych (DApps, Decentralised Applications).
  • Wygenerujesz token personalny zgodny ze standardem ERC20.

Kurs polecamy Tobie, jeśli:

• jesteś programistą, architektem, analitykiem, dyrektorem technicznym,
    chcesz tworzyć inteligentne kontrakty, projektować aplikacje zdecentralizowane oraz wdrażać rozwiązania komercyjne bazujące na technologii blockchain.

Dlaczego warto?

• wyróżnisz się – brakuje programistów blockchain oraz ekspertów technologii rejestrów rozproszonych,
  • kurs stworzył i poprowadzi certyfikowany trener Microsoft, ekspert technologii blockchain, praktyk z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu aplikacji biznesowych (mobile, web, blockchain),
  • otrzymasz konkretną wiedzę, wsparte case study z życia zawodowego trenera,
  • maksimum praktyki, miejsce na dyskusję oraz wsparcie trenera przy wykonywaniu zadań,
  • dopracowane i estetyczne materiały edukacyjne wspierają przyswajanie wiedzy w formie elektronicznej.