testowanie bezpieczeństwa

Dla programistów, DevOps-ów, testerów oprogramowania i dla wszystkich chcących                     w przyszłości zajmować się bezpieczeństwem.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu obsługi narzędzi pozwalających na identyfikację podatności w aplikacji i ich naprawę zgodną                                z obowiązującymi standardami.

• Forma szkolenia:

Szkolenie nastawione jest w większości na zdobycie praktycznej wiedzy na podstawie wykonywanych ćwiczeń. Jedynym wymaganiem jest posiadanie własnego laptopa. Szkolenie składa się z kilku modułów, więc może być ono dostosowane do potrzeb firmy.

Po szkoleniu uczestnicy potrafią zapewnić bezpieczeństwo aplikacji internetowych                     w praktyczny sposób.

Mateusz Piaszczak – wieloletni trener i tester oprogramowania, a także inicjator projektu Protesterzy. Od lat specjalizujący się w tematyce testów bezpieczeństwa. Był prelegentem na wielu branżowych konferencjach m.in.: Quality Excites, WordCamp, WordUp, Quality Meetup, KraQA i Kariera IT.