OS Warszawa

Konferencja Open source w biznesie to bezpłatne wydarzenie poruszające tematykę rozwiązań otwartych i ich praktycznego zastosowania w przedsiębiorstwie. Wydarzenie ma na celu zrzeszenie zawodowych specjalistów i entuzjastów otwartego oprogramowania. Konferencja odbędzie się 18 czerwca o godz. 9:00 w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie.

Darmowe rozwiązania, pozwalające na ich bezkosztowe wdrożenie i modyfikację wedle potrzeb przedsiębiorstwa i instytucji to coraz częściej wybierane narzędzia. Możliwości, jakie prezentują to jeden z wielu czynników, decydujących o stale rosnącej popularności systemów CRM i ERP.

Tematy, które zostaną wygłoszone na wydarzeniu to, m.in.:

Co mają wspólnego ze sobą 6-pak piwa i open source? (Grzegorz Krzemiński - Instytut Bezpieczeństwa i Informacji)

Open Source’owy stos technologiczny w biznesie (Jerzy Baranowski - EuroLinux)

WordPress vs Drupal – kiedy i dla kogo? (Paweł Wałuszko - Waluszko.net)

Zimbra – przebudzenie mocy! (Tomasz Makieła - INTALIO)

Praktyczne narzędzia Open Source gotowe do wykorzystania w Twoim biznesie i organizacji (Tomasz Mikołajczyk – INTALIO)

Alfresco od modelowania procesów do cyfrowej transformacji
– Marcin Makowski (BeOne)

Zarządzanie infrastrukturą, monitorowanie systemów i sieci z wykorzystaniem technologii opensource (Krzysztof Szmigielski – Szpital Wolski)

Konferencja skierowana jest w szczególności do:

* Osób decyzyjnych [CIO, CTO, CEO],
* Specjalistów od bezpieczeństwa, którzy chcą poznać praktyczne metody ochrony,
* Specjalistów IT, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań otwartych,
* Osób zainteresowanych CRM i ERP,
* Entuzjastów rozwiązań open source.

Sponsorami Głównymi wydarzenia zostały firmy Intalio Open Source Experts i Zimbra.

Żeby wziąć udział w konferencji, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz rejestracji, znajdujący się na stronie internetowej wydarzenia: https://gigacon.org/event/open_source_19/.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/379287285987239/ .